вологість:
тиск:
вітер:
ДКП «Луцьктепло» продовжує виконання робіт із підготовки теплового господарства до прийдешнього опалювального сезону.
Зокрема, із завершенням запланованих робіт щодо заміни аварійних ділянок теплових мереж на нові попередньо-ізольовані трубопроводи, ремонтні бригади служби з ремонту устаткування теплових мереж продовжують роботи з ліквідації витоків на мережах опалення та гарячої води. Не в останню чергу на поміч в цьому приходять забезпечені Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) ресурси: як трубопроводи різних діаметрів, так і устаткування та машини. І якщо екскаватор-навантажувач JCB використовується для виконання земляних робіт впродовж усього міжопалювального періоду, то спеціальний аварійний автомобіль після проходження усіх реєстраційних процедур приступив до виконання робіт нещодавно. Втім, його застосування вже дало результати.
Виконання робіт в прохідному тунелі на вул. Карпенка-Карого
Забезпечений USAID через Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) спеціальний аварійний автомобіль має на своєму борту все устаткування, необхідне для виконання аварійних робіт на теплових мережах. В автомобілі все не лише зручно організовано в шафах для легкого доступу при виконанні робіт, але й передбачено місце для комфортного переїзду та перебування аварійної бригади.
Так, впродовж попередніх тижнів виконано аварійно-відновлювальні роботи на вул. Карпенка-Карого, де через витоки на тепловій мережі та мережі гарячого водопостачання у прохідному тунелі було тимчасово припинено роботу ЦТП, а без послуги з постачання гарячої води залишалися 4 житлові будинки. Ліквідовано витік на мережах котельні на вул. Задворецькій, у зв’язку з яким гаряча вода не подавалася від ЦТП на вул. Дубнівській, 12. Окрім того, виконано роботи з ліквідації витоку на магістральній тепловій мережі діаметру 500 мм на просп. Соборності. На час виконання тут аварійних робіт без постачання гарячої води залишалося близько 20 житлових будинків. Роботи також виконувалися на мережах спарених котелень на вул. Вороніхіна та вул. Декабристів. Ліквідацію витоків попередньо завершено на 3 об’єктах, а заміна аварійної ділянки теплової мережі на розі вул. Декабристів – вул. Вороніхіна триває. Завершення зварювальних робіт та відновлення подачі гарячої води для усіх споживачів – завтра впродож дня Завершити аварійно-відновлювальні роботи та відновити послугу з постачання гарячої води завтра впродовж першої половини дня заплановано для споживачів житлових будинків на просп. Соборності, 1, 1а. Роботи на інших об’єктах тривають.
Виконання робіт із заміни аварійної ділянки теплової мережі на вул. Митрополита Шептицького
Окрім того, триває виконання інвестиційних заходів підприємства. Так, напередодні завершено монтажні роботи на тепловій мережі вул. Даньшина, 1, де підрядною організацією виконано роботи із заміни аварійної ділянки мереж опалення та постачання гарячої води. Загалом було замінено ділянку мережі від теплової камери до теплової камери із заміною запірних пристроїв, протягуванням трубопроводів через гільзи під проїжджою частиною протяжністю 95,1 м (у чотиритрубному вираженні) з діаметром мереж опалення 159/250 мм, мереж постачання гарячої води – 89/160 мм подавальної мережі та 76/140 мм – зворотної.
А на просп. Відродження завершено монтаж ділянки теплової мережі діаметром 273/400 мм від теплової камери на розі просп. Соборності та вул. Писаревського до теплової камери на розі просп. Відродження та вул. Софії Ковалевської, від якої залежить робота центрального теплового пункту на вул. Січовій, 3в та, відповідно, надання гарячої води для споживачів 16 житлових будинків на вул. Січовій, вул. Гетьмана Дорошенка, вул. Захарова та просп. Відродження. Роботи на іншій ділянці – до будинку на просп. Відродження, 14а, – тривають.
вул. Даньшина - підготовка до влаштування нерухомих опор
вул. Даньшина - готова до засипки новозмонтована теплова мережа
вул. Даньшина - демонтована з теплової камери запірна арматура
вул. Даньшина - виконання гідравлічних випробувань після завершення монтажу нової запірної арматури
просп. Відродження - монтажні роботи в тепловій камері на розі просп. Відродження - вул. Софії Ковалевської
просп. Відродження - сигнальна стрічка над новими попередньо-ізольованими трубопроводами перед засипкою мережі ґрунтом
| Зупинено котельню на вул. Декабристів. Триває виконання робіт | Про початок заповнення внутрішньобудинкових систем |
Всі права захищені © ДКП «Луцьктепло»