вологість:
тиск:
вітер:
Перші 16 ІТП з передбачених Контрактом №1 «Нові теплові підстанції (індивідуальні теплові пункти в житлових будинках)» 254 прибули на склад Підприємства аби незабаром Субпідрядник перевіз їх до підвалів будинків, де вже підготовлені приміщення для встановлення обладнання.
Контракт №1, згідно якого передбачено встановлення 247 простих та 7 повних ІТП (з модулем ГВП) в межах Завокзального району м. Луцька, було укладено ще в серпні 2019 року. Вже тоді було зрозуміло, що встановлення обладнання в будинках розпочнеться після завершення опалювального сезону 2019-2020 років, а ці сливе пів року Підрядник – компанія «АМАРК», Італія та Замовник – ДКП «Луцьктепло», витратять на підготовку проєктної документації, підготовку приміщень для монтажу ІТП та виготовлення обладнання, частину якого Замовник оплатив у вигляді авансу. Йдеться про близько 550 тисяч євро з суми Контракту 2,741 мільйони євро, профінансовані за ґрантові кошти Фонду східного партнерства з енергоефективності та екології (E5P), розпорядником яких є Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).
Згідно напрацьованого та погодженого плану реалізації Контракту Підрядник виготовлятиме та поставлятиме ІТП в дві черги: 150 ІТП перша та решта 104 друга. Таким чином Підрядник розподілить навантаження на власні виробничі потужності, а Замовник уникне колапсу складських приміщень, оскільки для зберігання всього зібраного в готові для встановлення модулі обладнання в ДКП «Луцьктепло» просто немає достатніх складських площ. Окрім того, частина обладнання для ІТП одразу адресно розвозитиметься Субпідрядником на попередньо підготовлені будівельні майданчики – відокремлені приміщення підвалів житлових будинків.
Повідомлення про те, що перші кілька десятків ІТП вже зібрані на заводі компанії «АМАРК» ДКП «Луцьктепло» отримало вже давно. Про те, що італійці готові відправляти обладнання в Луцьк також. Однак, оформлення документів, необхідних для безмитного ввезення ІТП з-за кордону наткнулося на стіну карантину. Деякий час існувала також невизначеність щодо можливості вивезення вантажів з Італії та його ввезення в Україну. Зрештою, 23 квітня Підрядник повідомив про завантаження першої вантажівки, 27 квітня вантаж було розмитнено, а сьогодні, 28 квітня, поставлено на склад ДКП «Луцьктепло». Йдеться про 16 модулів ІТП, які не застоюватимуться на складі, бо місцевий Субпідрядник вже підготував майданчики для їх встановлення.
Говорячи про так звану черговість, слід наголосити, що Замовник її не визначає. Для нас йдеться про виконання повного об’єму робіт – виготовлення проєктної документації, виготовлення та доставка обладнання, його монтаж, введення в експлуатацію, прийом на баланс та інше, – за всіма 254 адресами (електронна таблиця з усіма адресами та коментарями подана наприкінці статті). Мешканці цих будівель повинні визначитися чи згодні вони на встановлення ІТП у своєму будинку, написавши заяву або від імені співвласників, або від імені ОСББ та подати її в Центр обслуговування споживачів, який в умовах карантину готовий приймати їх на Viber +38 050 250 1021. Після чого Виробничо-технічним відділом виготовлюються технічні вимоги та передаються Підряднику для розробки проєктної документації. На основі останніх Підрядник виготовляє модулі ІТП, які Субпідрядник встановлюватиме за принципом «Захоплення ЦТП». Тобто, якщо від усіх чи майже всіх будинків, приєднаних до одного центрального теплового пункту, написані заяви, а за відповідними адресами виготовлено технічні умови, то Субпідрядник розпочне підготовку приміщень для встановлення ІТП, тим самим формуючи для себе черговість. Логіка цього принципу полягає в наступному: сконцентрувавши, а не розпорошивши на пів міста, зусилля та техніку в одному дворі – роботу буде виконано швидше.
Тому, споживачам, які турбуються про черговість встановлення, рекомендуємо спілкуватися зі співмешканцями та сусідами із будинків поблизу, а не з представниками Групи реалізації Проєкту чи Субпідрядником, оскільки це буде більш продуктивне та дієве спілкування. При цьому не забувайте про заходи безпеки, пов’язані з карантином та послуговуйтеся переважно засобами онлайн комунікації.
Процедура вивантаження ІТП на склад Підприємства
Звірка даних між предствниками Замовника та Підрядника
Хоча тривалий час в дорозі мав би гарантувати знищення будь-яких хвороботворних мікроорганізмів, було прийнято рішення про здійснення дезінфекції поверхонь обладнання. В першу чергу того, яке вже сьогодні вирушило до відокремлених приміщень у підвалах будинків
Два ІТП Субпідрядник забрав одразу
Решта 14 переміщено до закритого складу
Виділена синім комірка означає отримання заяви на встановлення ІТП співласниками/ОСББ.
Виділений червоним кольором тексту рядок означає, що ІТП було встановлено раніше, отже обладнання згідно Проєкту встановлено не буде.
Нагадаємо, що Проєкт модернізації централізованого теплопостачання м. Луцька, згідно якого виконується встановлення ІТП за Контрактом №1, здійснюється ДКП «Луцьктепло» у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD) – кредитора даного Проєкту та розпорядника коштів Фонду східного партнерства з енергоефективності та екології (E5P), Фонду чистих технологій (CTF) та Шведського агентство з міжнародного розвитку Уряду Швеції (SIDA), останнє з яких фондує роботу консультантів Проєкту з корпоративного розвитку EGIS International, Французька республіка та технічного консультанта RAMBOLL A/S, королівство Данія. Гарантом виконання Проєкту є Луцька міська рада.
Детально про хід реалізації Контракту №1 в публікації, що оновлюється - Тендер Оголошено. Що далі?
Група реалізації Проєкту
Луцьктепло перевело Тендер на новий Портал ЄБРР через пандемію COVID-19 | Нарахування за послугу з централізованого опалення у квітні 2020 року |
Всі права захищені © ДКП «Луцьктепло»